full screen background image

AK GENÇLERDEN KARDEŞLİK ATAĞI.

Kartal AK Genç Kadın Yapılanması, Sosyal Sorumluluk Projelerini Hız Kesmeden Sürdüyor!

Yalnızca genç hanımlardan oluşan 9 kişilik çekirdek ekibi, 6 Ekim Cumartesi günü Diyarbakır’a ulaştı. Yine imece usulü ile çıkılan yolda, bu seferki güzergahları Balcılar köyü, Çüngüş İlköğretim Okulu oldu. Okuldaki çiçeği burnunda, idealist öğretmenler ile sosyal medya üzerinde kurulan kontak sayesinde, harabe durumdaki ilkokul baştan sona Ak Parti Gençlik Kolları Kadın yapılanması tarafından yenilendi.

Okulun kısa sürede harikulade bir görünüme kavuştu., Okulun geldiği son durumda  en büyük katkıyı  da köylü hanımlar, genç hanımlardan geldi., gözleri eğitim aşkıyla parlayan öğretmenlerin desteği ve küçücük umut dolu çocukların ellerinden geldiği kadarı ile kendilerine ulaşan hanım kardeşlerine   yardımcı olma hevesi ile Okul yep yeni bir hal aldı.

KARTAL AK GENÇ KADINLAR…..

“Kartal AK Genç Kadın Yapılanması olarak, bağışçılarımıza minnet ve teşekkürlerimizi sunuyoruz… Zira yalnızca bir buçuk hafta içinde dış cepheden kapılara, sıra ve masalardan yazı tahtası ve panolara, kütüphaneden kırtasiye malzemelerine, bilgisayardan yazıcı ve hatta ufosuna kadar, okulun tüm ihtiyaçları karşılandı. Ayrıca, okulun badana ve boya işleri ise yalnızca iki gün içinde halledildi.

Günün sonunda ise 70 haneli köye AK Parti logolu Türk kahvesi dağıtarak, vatandaşlarla yerel seçimler öncesinde olumlu bir iletişim kuruduk.

Sıradaki sosyal sorumluluk projemiz için altyapı hazırladığımız şu zaman diliminde, yeni bağışçılarımızın desteğini heyecanla bekliyoruz.

Aktivist mücadelemiz, yalnızca halkımız ve cennet vatanımıza tutkuyla düşkün olduğumuz içindir.” dediler.