full screen background image

Arkadaşlar Olay Çok Ciddi!

Ak Parti Kartal İlçe Kadın Kolları Başkanlığı vefa gecesinde eski ve yeni teşkilat mensuplarını ağırladı. Geceye katılım son derece yoğun olurken, 2019 seçim heyecanı tüm teşkilat mensuplarının her davranışlarına sirayet ettiği gözlerden kaçmıyordu. İlçe kadın kolları Başkanı Arzu Öğüt Şimşek yaptığı konuşmada “Değerli arkadaşlar 24 Nisanda gönüllü geldik, 24 haziranda yüzümüzün akıyla çıktık. Şimdi Kartal’ı hizmet aşkına, dava aşkına kavuşturma zamanına 4 ay 24 gün kaldı. 4 ay 24 gün sonra bu hizmete kavuşturmak zorundayız, mecburuz”
Kadın Kolları Başkanı Şimşek “Kartal’ı Alacağız”
Ak Parti Kartal Kadın Kolları Başkanlığı, kuruluşundan bu yana teşkilatta görev almış partililerle birlik ve dayanışma toplantısında bir araya geldi.

Toplantının açış konuşmasına yapan Kartal Kadın Kolları Başkanı Arzu Öğüt şimşek şunları söyledi “Değerli arkadaşlar. 24 nisanda gönüllü geldik, 24 haziranda yüzümüzün akıyla çıktık, şimdi Kartal’ı hizmet aşkına dava aşkına kavuşturma zamanına 4 ay 24 gün kaldı. 4 ay 24 gün sonra bu hizmete kavuşturmak zorundayız, mecburuz”

Bizim Tek Adayımız Kartal

Bu Kartal’ın bu tarihini değiştirmek zorundayız. Biz bunun için buradayız. Ne makamlarda ne de mevkilerde hiçbir beklentimiz yok. Kartal’ı kazanalım, Kartal’ı modern bir kente kavuşturalım. Çocuklarımızın, ailelerimizin geleceğini modern kaliteye ulaştıralım.

Arkadaşlar olay çok ciddi lütfen, bir daha 30 Mart olmayacak, bir daha 2019’un Martı olmayacak. Biz Kasımda başladık, kasımda aşk başkadır diye paylaşımlarda bulunuyoruz. Yüreğimizi bu işin içine koyalım 2019 martını zaferle Cumhurbaşkanımıza hediye ederek, bu Kartal’ın tarihini değiştirelim. Bizim tek adayımız Kartal. Tek adayımız dava, tek adayımız Recep Tayyip Erdoğan.

Bütün adaylarımız yürekten tebrik ediyor, hiçbir aday adayının peşinden koşmuyoruz. Hiçbir aday adayımıza bölünmeyeceğiz. İşimiz gücümüz Kartal. Ya bu Kartal’ı alacağız, ya bu Kartal’ı alacağız” dedi
İlçe Başkanı Gürkan Akyol ise yaptığı konuşmada, “Mevsim hazır, Kartal hazır.Biz davaya çıkarken bir beklenti içerisinde olmadan bu yola çıktık. Tek dileğimiz, tek temennimiz, tek isteğimiz Kartal’ı almak. Kim ne derse desin biz bu Kartal’ı alacağız.

Biz aday adaylıkları sürecine başladık, 18 Kasımda da elektronik ortamda temayül yoklaması yapacağız. Mahalle başkanlarımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız ve davamıza hizmet eden bütün dava arkadaşlarımıza, belediye başkan adayımızın kim olması gerektiğini kimin olmasını istediklerini soracağız.

Ama bunu sorarken de bu kez teşkilatımızın davamızın bu uğurda parçalanmasına izin vermeyelim. En önemli en hassas nokta burası arkadaşlar.”