full screen background image

Başkan,Hiperaktif Duygusal.!!!

18538

Ak Parti Kartal İlçesi 7/04/2018  Tarihinde Hasan Doğan Spor kompleksinde coşkulu bir program ile 6.Olağan Kongresini gerçekleştirdi. Yapılan Kongrede Ak Parti Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol seçilerek, 2019 yılında yapılacak olan Yerel ve Genel seçimlere gidecek yolda yeni yönetimi ile delegelerin oyları ile iş başına geçti.

İLK TOPLANTI BASIN İLE 

Çiçeği burnunda hiperaktif ve bir o kadar da duygusal,heyecanlı olduğu görülen Başkan Gürkan Akyol bölgenin Önemli Basın kurumlarının temsilcileri ile İlçe Merkezinde kahvaltıda bir araya geldi.

Gerçekleştirilen Basın toplantısına Başkan Gürkan Akyol yanısıra Kongre ile seçilen Yönetim kurulu üyelerini bir kısmı katıldı.

Sohbet ortamında geçen toplantıda, Ak Parti Kartal İçle Başkanı Gürkan Akyol,” değerli arkadaşlar, kongre sürecinden sonra ilk toplantımızı siz Basın temsilcisi arkadaşlara yapmayı uygun gördüm.Bizler, Medya kurumuna ve sizlere büyük önem veriyoruz. Bu günkü toplantımızın tanışma ve sohbet ortamında geçmesini temenni ediyorum.”diyerek Toplantının açılışını gerçekleştirdi.

ÇOK AKTİF,BİR O KADAR DA DUYGUSAL.

Ak Parti Kartal İlçesi çiçeği burnunda Hiperaktif Başkanı Gürkan Akyol, yaptığı sohbette, ” çok çalışacağız, zaman süre kısıtlamasını dikkate almayacağız, geçmişimizi unutmayacağız, ama geleceğimizi de hep umutla ve büyük bir aşkla hizmet etmeye büyük gayret edeceğiz.dedi.

Hiperaktif ve çok heyecanlı olduğu görülen Başkan Gürkan Akyol, kendisinden ve hayatından söz ederken, çocukları çok sevdiğini,çocuklardan söz ederken adeta yüz ve mimikleri değişen ve duygusal bir hale bürünen Başkan Akyol’un bu tavrı, çok aktif olduğu kadar duygusal bir kişiliğe de sahip olduğu gösterdi.

SOHBETİNDE ATATÜRK İLE İLGİLİ NE DEDİ?

Sohbet ortamında geçen toplantıda ,kendisi başta olmak üzere,katılan Yönetim Kurulu üyeleri kendilerini tanıttı.

Kendisini tanıtan Başkan Gürkan Akyol, ailesinden,ailesinin Balkanlardan Türkiye’ye ne geldiğini, tarihte Balkanlarda,başta kendi Ailesi olmak üzere oradaki Müslüman Türklerin yaşadıklarını anlattı.

Duygusal bir yapıya ve Aile bağlarına bağlı sıkı bir kişiliği olduğu gözlemlenen Ak Parti Kartal İçle Başkanı Gürkan Akyol, sohbetinde Gazi Mustafa Kemal için ayrıca bir başlık açarak ” bende, Ülkenin Kurucu iradesi,Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sevgisi çok büyüktür. dedi.

BARCELONA NEYMİŞ ÖNEMLİ OLAN!!!

Yönetilen bir soru üzerine Kartal Belediye Başkanı Dr. Altınok Öz’ün Kartal için düşündüğü Barcelona Modeli  düşüncesi üzerine ” bizim örfümüz var,inancımız var,özel değerlerimiz var. Barcelona dediğimiz şey ne ki.Önemli olan Batıdan yada her nerede olursa olsun,önemli olan iyi güzel şeyleri almak. Yaptığımız,yapacağımız her ne olursa olsun bizim insanımızın yaşam tarzına uyan ve değerlerimizle barışık olmak zorunda olmak zorunda.”dedi

BİR TEK YÖNETİM KURULU YOK.

Ak Partin Kartal İçle Başkanı Gürkan Akyol, ” Arkadaşlar her sabah,başta yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımın yanısıra Mahalle Başkanlarımı ve tüm ilgili Arkadaşlarımı gerek sesli arıyorum,gerekse de kurduğumuz   iletişim grupları üzerinden mutlaka arıyorum. Bizler çok çalışıcağız. Önümüzdeki süreci hesapladığınızda aslında toplamda 4 aylık bir süremiz var. Yani Kartal’ı gerçek manada bir hizmet Belediyeciliği ile buluşturmak için toplamda 4 aylık bir süremiz var.Şuna özellikle parmak basmak isterim ki, Evet kongrede resmen seçilen bir Yönetim Kurulumuz var. Ama bizim için Kartal’da yaşayan herkes aynı  zamanda bir Yönetim Kurulu Üyesidir.Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dile getirdiği gibi,hem Türkiye’de hizmetin devamlılığı hemde Kartal’ı Ak Parti Belediyesi ile hizmet ile,hizmet belediyeciliği ile buluşturmak adına söyleyecek sözü olan tüm herkese kapımız sonuna kadar açıktır.Hem Kapımız açıktır hemde tüm iletişim kanallarımız sonuna kadar açıktır”.dedi

Gerçekleştirilen toplantıda bazı Gazetecilerin sorduğu bir takım sorulara,Başkan Gürkan Akyol ve Yönetim Kurulu Üyesi, Karta ve İBB Meclis Üyesi Temel Yaz’ın verdiği yanıtların ardından toplantı çekilen toplu fotoğrafların ardından sona erdi.

 

 

Reviews

  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10

    Score

User Rating: 0 ( 0 Votes )