full screen background image

BİYONİK MUHTAR İŞ BAŞINDA

Biyonik Muhtar olarak bilinen Atalar Mahalle Muhtarı Erhan Gülmüş yine çok konuşulacak bir etkinliğe imza attı.

Genel olarak yaptığı bütün etkinliklerini çocuklar için yapan Biyonik Muhtar Erhan Gülmüş Atalar Mahallesinde oturup hiç Sinemaya getmemiş olan çocukları sinemaya götürüyor.

Maltepe Park AVM.de bulunan sinemada değişik filimlere çocukları götüren Biyonik Muhtar Erhan Gülmüş  sosyal medya hesabı üzerinden Mahallesinde bulunan çocuklara ve Ailelerine yaptığı çağrıda “eğer çocuğnuzu sinemaya gitmemişse biz götürelim”deyip çocukları sinemaya götürdü.

Yaklaşık iki yıldır süren “SİNEMAYA GİTMEYEN KALMASIN” projesi kapsamında yaklaşık olarak 1300 çocuk sinema ile tanıştı ve vizyona giren filimleri izleme fırsatı buldu.

Yapılan organisazyon destekçileri Maltepe İş Bank Maksimum Sineması ve Sinema işletmesi Müdürü olduğu ve bu organizayona en başından beri tüm desteklerini sunduğu belirtiliyor.

Atalar mahalle muhtarliginca hic sinemaya gitmeyen vatandaslar sinema ile tanisti. 45 yasinda ve 2 cocuk annesi perihan hanım  ve 3 çocuğu sinema ile ilk kez tanisti ve mutlulukları gözden okunuyordu. Kartal belediyesinden alınan araçlarla Maltepe Cinemaximum sinemasinda Sinema yetkililerinin yakin ilgisiyle karsilastilar. Alvin ve sincaplar filmini 80 buyuk ve küçük vatandas izleme firsatı buldu. Belediye araclari ile muhtarliktan alınıp muhtarliğa bırakan Kartal belediye Başkanliğina Muhtar Gülmüş tesekkürlerini iletti. Engellilerin  mutlulukları görülmeye değerdi.
2 thoughts on “BİYONİK MUHTAR İŞ BAŞINDA

  1. Yusuf Özsoy

    sevgili basın mensubu bu arkadasımızı ulusal basında 10 larca haberi varken sizin gazetenizde yer göstermemniz düsündürücü oysaki sizin haberlerinizi severek okuyoruz

    1. admin Post author

      ulusal basında yer almışsa bir haber bizler gerekli izin olmadan o haberi kullanamayız.dahası bir olay ulusal medyada da yer almışsa düşünülen maksat hasıl olmuştur.bilirsiniz ki her haber ulusal medyada yer almaz.ulusal medyada yer almışsa daha çok kitleye ulaşmıştır.

Comments are closed.