full screen background image

Dayanışma Programında 2019 heyecanı Kendini Gösterdi.

Yoğun bir seçim temposunu büyük başarı ile tamamlayan Ak Parti Kartal İlçe Başkanlığı, 27/07/2018 tarihinde saat 19:30’da Titanik Otelde dayanışma ve teşekkür  organizasyonu gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen organizasyona Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Ak Parti İstanbul Milletvekilleri Osman Boyraz,Serkan Bayram ve Eyüp Özsoy’un yanısıra AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yunus Fırat Aydın, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Tülay Kalav ve Ferhat Dağ katıldı. Ayrıcı Kartal İlçe Müftüsü Mustafa Baytar,Bölge STK temsilcileri, Muhtarlar bazı Cami imamları,Bazı Kurum idarecileri, Basın Mensupları, MHP Kartal İlçe Başkanı Metin Özüpek, teşkilat mensupları ve bölgenin kanaat önderleri,iş adamları  katıldı.

Gerçekleştirilen Organizasyonda Kartal İlçe Başkanı Gürkan Akyol ” İlçe Başkanlığımız tarafından düzenlenen Birlik ve Dayanışma Yemeği’ne katılarak bizleri onurlandıran, kuruluşundan bugüne kadar Kartal’da Ak Partinin çeşitli kademelerinde görev yapan tüm teşkilat mensuplarımıza katılımlarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.Yoğun geçen bir seçimden, hamdolsun büyük bir zaferle çıktık. Yapılan seçimden zaferle çıkmış olmak bize sorumluluğumuzun daha da arttığını, daha çok çalışmamız gerektiğini göstermiştir.İki dönemdir hizmetten yoksun olan Kartal ilçemizi diğer Ak Parti Belediyesi olan ilçeler gibi hizmetle tanıştırmak maksadı ile Kartal’da da Ak Partili Belediyeciliğini yeniden getirmek üzere 2019’a kadar durmadan, yorulmadan çalışmaya devem edeceğiz. Maksatla kazanılan ve bundan sonra inşallah kazanılacak olan seçimlerde ilk günkü heyecanla çalıcağız ve çalınmadık kapı,sıkılmadık el bırakmayacağız inşallah.Bu maksatla göstermiş olduğunuz tüm gayretlerinizden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Kürsüye davet edilen Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yunus Fırat Aydın “eşinden,çocuğundan ayırdığı zamanını bu seçimde Cumhur ittifakı ve Milletvekili seçiminde de büyük başarı sağlanmasını sağlayan Kartal Teşkilatına teşekkür ediyorum.Dün biliyorsunuz bir takım gelişmeler yaşandı.ABD hükumeti kendi ülkelerinde bulunan terörist feto lideri istenildiğinde,bizim hukuk sistemimiz var diyorlar.Fakat dün Türk yargısı bir karar ABD’lilerde bir Papazın ev hapsine alınmasını kararlaştırdı.”diyerek devam ettiği konuşmasında ne “Kartal’da, ne Türkiye’de liderimiz,Cumhurbaşkanımız, Dünya 5’ten büyüktür diyen Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde her şey daha güzel olacak diyoruz ve hepinizi saygı ile selamlıyorum” dedi ve konuşmasını sonlandırdı.

Daha sonra kürsüye gelen İstanbul Milletvekilleri birer konuşma gerçekleştirdi.

Son konuşmayı yapmak üzere sahneye davet edilen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’ın konuşmasını tamamlamasından sonra,katılım ve heyecanın yüksek olduğu program,yenilen yemeklerin ardından sona erdi.