full screen background image

Ak Parti Kartal İlçesi 2019 Seçime Hazır…

11715

Ak Parti Kartal İçle Teşkilatı 6 Olağan kongresini Hasan Doğan Spor tesislerinde gerçekleştirdi.

Hasan Doğan Spor tesislerinde gerçekleştirilen Kongreye yoğun ilgi olduğu görülürken,seçmen ve eski,yeni yöneticiler ve Kartal halkının heyecanı dikkatlerden kaçmadı.

Gerçekleşen kongrede önemli ölçüde değişiklik yapılırken, yönetimde yaş ortalaması daha önceki dönemlere oranla gençleştiği ve yönetimde gençlere daha çok yer verilmek sureti ile,gençlerin siyasete yer almalarının önü açılmış oldu.

Ak Parti Kartal 6. Olağan kongresinde duygusal ve yoğun,etkili bir konuşma gerçekleştiren M.Mehdi Akman ” bu bir bayrak yarışıdır.Yaklaşık olarak 4,5 yıldır sürdürdüğüm bu bayrak görevimi yeni arkadaşlara devretmekten onur duyuyorum. Teşkilatın en altı kademelerinden tutun da İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği,Meclis Üyeliği ve İlçe Başkanlıkları görevlerinde bulunan bir kardeşiniz olarak bir çok seçim gördük, elimizden gelen her tür çalışmayı yaptık ve bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

İBB Başkanı Mevlüt Uysal,İl Başkanı Bayram Şenocak’ın yanı sıra Enerji Bakanı Berat Albayrak, Aile Sosyal Politikalar Bakanı Betül Sayan Kaya,Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş,İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ve bazı İlçe Belediye Başkanları,İlçe Başkanları katılırken,ayrıca MHP Kartal İlçe Başkanı Metin Özüpek katıldılar.

Katılan Protokol üyelerinin 2019 yılında gerçekleştirecek olan başta genel seçimler olmak üzere yerel seçimlerde Kartal’ı ve Kartal Halkını hizmetle yeniden Ak Parti Belediyecilik anlayışı ile yeniden buluşturmayı öne çıkararak seçmenlerde bu konuda söz alan konuşmalar gerçekleştirdiler.

Gerçekleştirilen kongrede

Yönetim Kurulu Asıl Liste

GÜRKAN AKYOL – İlçe Başkanı
ADEM GÖKÇE
ADEM YILDIZ 
AYDIN YAVUZ
AYŞEGÜL UZUNYAŞA
BEYLER ÇAKIR
DENİZ KIRTAŞ
DÖNDÜ POLAT
ERHAN ÖNCÜL
HAYRETTİN YEŞİLYURT
HÜLYA GÖBELOĞLU
HÜMEYRA UĞUZ
KÜBRA YILMAZ
MURAT BURAK
MUSTAFA SOYKAN
NURŞAN AKGÜL
ORHAN ILGAZ
ÖMER BOĞAZ
RECEP TAŞÇI
SEYFULLAH GÜRGÜN
TANER AKSOY
TUĞBERK DOĞRUYOL
YAVUZ FETTAHOĞLU
YUSUF ERKUŞTAN
ZÜLEYHA KURUBAL

İLÇE YÖNETİM KURULU (YEDEK)

ALİ KÜÇÜKALİ
ADEM BEKTAŞ
EYÜP AKTAŞ
SEZAİ DEMİRHAN
FARUK ÇAK
ÖMER SAVDIÇ
ZEYNEP YÜCEL
ENDER AYDIN
MERT GERBAĞA
EMİNE KAHVECİ
ASIF BEKTAŞ
ARZU UZUN
HANDENUR GÖL

İL DELEGESİ (ASİL)

MUHAMMED MEHDİ AKMAN
GÜRKAN AKYOL
ZERRİN ARMUTÇU
TALHA KOR
TEMURHAN YILDIZ
CEYHUN YASEMİN ŞİMŞEK
EBUBEKİR TAŞYÜREK
MEHMET EMİN KAZCI
EYLEM ÖZMEN
HÜSEYİN ÖZTÜRK
ALİCAN TAŞÇI
BEHİYE EKER ALBAYRAK
GÜLSEREN TOPUZ
FATİH SAĞLAM
FATİH KAYA
MEHMET ERDOĞAN
FATMANUR ALTUN

İL DELEGESİ (YEDEK)

AHMET ŞAHİN
GÖKSEL HÜROL
ZAFER BÜLENT GÜMÜŞ
NİMET GÜNDOĞDU
OKTAY KÖSE
BİLAL HABEŞİ YAYLA
ALTAN YILDIRIM
SEMA DURMUŞ
KEMAL ALATAŞ
MÜRSEL YILMAZ