full screen background image

İl Başkanından Önemli Ziyaret !!!

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Ak Parti Kartal İlçe Başkanlığınızı ziyaret ederek, teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.
İlçe Yönetimi, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Mahalle Başkanlarının hazır bulunduğu ziyarette, İl Başkanı Bayram Şenocak ; göreve geldiği dört aylık süre zarfında Kartal’a gerçekleştirdiği dördüncü ziyareti olması hasebiyle Kartal’a verilen değerin iyi anlaşılmasını ve bunun karşılığında Kartal Belediyesinin  Başkanlığını tekrar kazanılmasını beklediklerini söyledi.
Belediye seçimleri sürecinde tüm teşkilatın birlik ve beraberlik içerisinde sadece adayların etrafında kenetlenmesinin önemine dikkat çeken İl Başkanı Bayram Şenocak ; “aday adaylığı müracaatları başta olmak üzere tüm seçim takviminin YSK tarafından belirlenen çerçeve içerisinde Genel Merkez ve İl Başkanlığı düzeyinde yürütüleceğini belirterek, dava bilinci ve kardeşlik hukuku içerisinde çalışarak Kartal’ın Ak Belediyeciliğe kazandırılacağına olan inancını tekrarladı.
Ziyarete katılan tüm teşkilat mensupları da teker teker tanışarak görüş ve önerilerini dinleyen İl Başkanı Şenocak, yeni atanan mahalle başkanlarına da hayırlı olsun dileğinde bulundu. tüm teşkilattan mesai mevhumu gözetmeksizin çalışmalarını beklediğini söyledi.
İlçe Başkanı Gürkan Akyol; İl Başkanın ziyaretinden ve Kartal’a verdiği önemden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Belediye seçimlerinden zaferle çıkmak için tüm teşkilatın hazır olduğunu ve herkesin elinden geleni fazlasıyla yapacağından emin olunmasını belirterek, “Kartal’a verdiğiniz bu önem teşkilatımızın özveri ve gayretleriyle inşallah karşılıksız kalmayacaktır” dedi.
İki saati aşkın süren ziyaret, hatıra fotoğrafları çekilmesiyle son buldu.