full screen background image

KARTAL BELEDİYESİNİN MİLYONLARI ÇÖPE GİTTİ.

Borç batağındaki CHP’li Kartal Belediyesi milyonlarca liraya bastırdığı tanıtım kitaplarını ambalajından bile çıkarmadan çöpe attı. Hurdacıdaki kitapları görüntüleyen bir vatandaş, “Milletin sermayesi ayaklar altına alınmış. Kitaplardan binlerce adet basılmış ancak yerlerine ulaştırılmamış” dedi.

Kartal Belediyesinde skandalların ardı arkası kesilmiyor. Yeme içme üzerine büyük başarıları olan CHP li Kartal Belediyesinde son skandal ise adeta halkın cebinden çıkan Milyonların nereye gittiğini gözler önüne seriyor.

Borç batağında olan ve son 10 yılda adeta hiç bir başarılı çalışmaya imza atmayan Kartal Belediyesinden gelen bu son skandal ile birlikte akıllara şu soruyu getiriyor.

GÖKHAN YÜKSEL GÜZEL İŞLERE İMZA ATTIK DEMİŞTİ

31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde CHP tarafından başarılı bulunmadığından dolayı Belediye Başkan adayı gösterilmeyen Dr. Altınok Öz’ün yerine,aynı kadroda yer alan ve son 3 yılda Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Gökhan Yüksel, bir programda ” biz başkan Öz ile birlikte güzel işlere ve güzel çalışmalara imza attık” demişti. Çöpe atılan kamyonlar dolusu evrak ve basılı materyallere bakılınca akla şu soru gelmekte.Sn Gökhan Yüksel, siz güzel işlere imza attık dediğiniz, o güzel işlerden biri de bu mu? diye soramadan edemiyor.

Kartal‘da CHP‘li Belediye Başkanı Altınok Öz’ün milletin parasını nasıl çöpe attığı belgelendi.

CHP'li belediyenin son icraatı: Milyonlar çöpe gitti

460 milyon liralık borcuyla gündeme gelen belediye, kendi reklamını yapmak için binlerce kitap, faaliyet raporu vb. şeyler hazırlattı. Ancak belediye basılı malzemeleri, ambalajından bile çıkarmadan çöpe attı. Skandalı Kartal halkı ortaya çıkardı. Hurdacıdaki kitapları görüntüleyen bir vatandaş, “Basılan kitaplar o kadar fazla ki milletin sermayesi ayaklar altına alınmış vaziyette. Kitaplardan binlerce adet basılmış ancak yerlerine ulaştırılmamış. Milletin paralarıyla yapılan hizmetler çöplere atılmış durumda” dedi.

SKANDALLARI BİTMİYOR

CHP’li Öz, daha önce de pek çok skandalla gündeme geldi. Öz, vatandaşın parasıyla aldığı arama kurtarma amaçlı tekneyi eşinin özel hizmetine tahsis etmişti.