full screen background image

KARTAL PAŞA SPOR KULÜBÜ KURULDU.

Kartal’da yakın zamanda kuruluşu gerçekleştirilen Kartal Paşa Spor Kulübü ilk kongresini Soğanlık YKYM de gerçekleştirdi.

KARTALPAŞA gençlik ve spor kulübü 1. olağan genel kurul toplantısı ülke tv sunucusu Harun Şen’in sunuculuğunda başladı.

kongre divanının oluşturulması amaçlı önerilen dilekçe ile Temel Yaz, Av.Mürsel Sarı, Zehra Bozkurttan oluşan divan oybirliği ile seçildi.

divan yoklamanın tamam olduğunu ve tüm delegelerin salonda olduğunu belirtmesi üzerine büyük önder mustafa kemal atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşı okunmsaı büyük coşku ile tamalandı.

kurucu yönetim kurulu başkanı HÜSEYİN KUBİLAY SALİHVATANDAŞ’IN açılış konuşmasına geçildi.

açılış konuşması :

sayın divan, saygıdeğer misafirler KARTALPAŞA gençlik ve spor kulübümüzün 1.olağan genel kurul toplantısına hepiniz hoşgeldiniz.

 KARTALPAŞa gençlik ve spor kulübümüz kartalımızdaki çocuklarımıza, gençlerimize, kadınlarımıza ve heryaşta spor yapmak daha önemlisi sporlar içiçe yaşamak isteyen her yaşta herkese hizmet etmek için 1 ay önce kuruldu.

 bugün olağan genel kurulumuzu gerçekleştirmek için toplandık.bizi yalnız bırakmayan siz değerli misafirlerimize sonsuz teşekkür ederiz.

 bu süreçte bizlere vermiş olduğunuz teveccüh ve çıktığımız bu yolda destek sözleriniz bize güç verdi.

 gençlik ve spor kulübümüz sporun her branşında ve geniş kitlelere hizmet vermek hedefiyle yola çıktık.

 sporun sadece futboldan oluşmadığını söylemek, dünya atletizm şampiyonasında dünya şampiyonu olan Ramiz Guliyev ler yetiştirmek için yola çıktık.

 sporun üç beş kişinin fikirleri ile değil merkezi yönetimden yerel yönetime, birim müdürlerimizden muhatrlarımıza, okullarımızdan stk temsilcilerine kadar elele istişare ve güçbirliği içinde yapılmasını göstermek için yola çıktık.

 kartalda sporun futbol dışında okçuluktan güreşe, zumbadan pilatese, bayran furbolundan golfe, badmintondan wushuya gibi 45 değişik dalda 3 yılda 5000 sporcuya ulaşmak için yola çıktık.

 ilk yılımızda kartalda “ kartal 1.spor etkinlikleri festivali” ni hayata geçirmek için yola çıktık.

 ve en önemlisi borcumuz olanlara borcumuzu ödemek için yola çıktık. kim mi borcumuz olanlar. en büyük borcumuz ülkemizin kurucusu gazi mustafa kemai ve silah arkadaşı şehitler, bu ülke için canını veren ömer halis demirler, fethi pekinler, “biride çıkıp demiyor ki eren iyi ki varsın” diyen iki gün önce bu ülke için canını gözünü kırpmadan veren 16 yaşındaki eren bülbüller için yola çıktık.

 devlete, millete ve vazgeçilmez değerlerimize gönülden bağlı spor gençliği yetiştirmek için, başlıyoruz…..saygılarımla”

açılış konuşması sonrası protokol konuşmalarına geçildi. ak parti il yönetim kurulu üyesi üzeyir ışık, ak parti il yönetim kurulu üyesi orçun şekercioğlu, beşiktaş kabataş vakfı icra kurulu başkanı anıl cansızoğlu, ak parti kartal ilçe başkanı mehdi akman protokol konuşmalarını tamamladı.

kartalpaşa gençlik ve spor kulübünün kuruluş faaliyet raporu kurucu başkan yardımcısı ozan öz tarafından okundu.

kartalpaşa gençlik ve spor kulübünün 2017-2020 tahmini bütcesi okundu ve oybirliği ile kabul edildi.amatör branşlara futboldan fazla para ayrılmış olması dikkati çeken en önemli hususdu.

kartalpaşa gençlik ve spor kulübünü anlatan film gösterisi ile kulübün amaçları, hedefler, süreç planlaması, hizmet vermeyi hedefledikleri 45 branş ve 5000 sporcu hedefi dikkati çeken konular arasındaydı.

kartalpaşa gençlik ve spor kulübünün yönetim, denetim ve disiplin kurulları seçimine geçildi. divana gelen tek liste ile oybirliği ile yeni yönetim,denetim ve disiplin kurulları seçilmiş oldu.

dilek ve temenniler bölümünde istanbul büyükşehir belediye meclis üyesi temennilerini iletti.

kartalpaşa gençlik ve spor kulübü başkanı Hüseyin Kubilay Salihvatandaş’ın teşekkür konuşması ile genel kurul son buldu.konuşmadaki en ilgil çekici noktalardan biri kulübün 26 kişilil idare heyeti ile değil kartaldaki spora gönül vermiş herkesle bu başarının birlikte yakalanacağının ifadesi oldu.

KURUCU BAŞKAN SALİH VATANDAŞ’IN KONUŞMASI

Sayın Divan, Saygıdeğer Misafirler Kartalpaşa Gençlik Ve Spor Kulübümüzün 1.Olağan Genel Kurul Toplantısına Hepiniz Hoşgeldiniz.

Kartalpaşa Gençlik Ve Spor Kulübümüz Kartalımızdaki Çocuklarımıza, Gençlerimize, Kadınlarımıza Ve Heryaşta Spor Yapmak Daha Önemlisi Sporlar İçiçe Yaşamak İsteyen Her Yaşta Herkese Hizmet Etmek İçin 1 Ay Önce Kuruldu.

Bugün Olağan Genel Kurulumuzu Gerçekleştirmek İçin Toplandık.Bizi Yalnız Bırakmayan Siz Değerli Misafirlerimize Sonsuz Teşekkür Ederiz.

Bu Süreçte Bizlere Vermiş Olduğunuz Teveccüh Ve Çıktığımız Bu Yolda Destek Sözleriniz Bize Güç Verdi.

Gençlik Ve Spor Kulübümüz Sporun Her Branşında Ve Geniş Kitlelere Hizmet Vermek Hedefiyle Yola Çıktık.

Sporun Sadece Futboldan Oluşmadığını Söylemek, Dünya Atletizm Şampiyonasında Dünya Şampiyonu Olan Ramiz Guliyev Ler Yetiştirmek İçin Yola Çıktık.

Sporun Üç Beş Kişinin Fikirleri İle Değil Merkezi Yönetimden Yerel Yönetime, Birim Müdürlerimizden Muhatrlarımıza, Okullarımızdan Stk Temsilcilerine Kadar Elele İstişare Ve Güçbirliği İçinde Yapılmasını Göstermek İçin Yola Çıktık.

Kartalda Sporun Futbol Dışında Okçuluktan Güreşe, Zumbadan Pilatese, Bayran Furbolundan Golfe, Badmintondan Wushuya Gibi 45 Değişik Dalda 3 Yılda 5000 Sporcuya Ulaşmak İçin Yola Çıktık.

İlk Yılımızda Kartalda “ Kartal 1.Spor Etkinlikleri Festivali” Ni Hayata Geçirmek İçin Yola Çıktık.

Ve En Önemlisi Borcumuz Olanlara Borcumuzu Ödemek İçin Yola Çıktık. Kim Mi Borcumuz Olanlar. En Büyük Borcumuz Ülkemizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemai Ve Silah Arkadaşı Şehitler, Bu Ülke İçin Canını Veren Ömer Halis Demirler, Fethi Pekinler, “Biride Çıkıp Demiyor Ki Eren İyi Ki Varsın” Diyen İki Gün Önce Bu Ülke İçin Canını Gözünü Kırpmadan Veren 16 Yaşındaki Eren Bülbüller İçin Yola Çıktık.

Devlete, Millete Ve Vazgeçilmez Değerlerimize Gönülden Bağlı Spor Gençliği Yetiştirmek İçin, Başlıyoruz…..

Saygılarımla

Program toplu fotoğraf çekimi ve kokteyl ile gün tamamlanmış oldu.

KARTAL PAŞA SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU LİSETSİ

YÖNETİM KURULU ASİL  
1. Hüseyin Kubilay SALİHVATANDAŞ
2. Ender AYDIN
3. Ozan ÖZ
4. Vedat YALAŞ
5. Zekeriya BEKTAŞ
6. Abdullah GÜMÜŞ
7.  Av. Bedirhan Oğuz BAŞIBÜYÜK
YÖNETİM YEDEK            .
1. Yavuz ÇELİK
2. SMMM Mustafa BEKTAŞ
3. Erdinç DEMİR
4. Alparslan BEKTAŞ
5. Göçhanbeyi TAŞTEKİN
6. Uğur PINAR
7. Engin AYDIN
DENETİM KURULU ASİL 
1. Av. Muammer BEKTAŞ
2. Av. Mürsel SARI
3. Mehmet Emin YAVUZ
DENETİM YEDEK
1. Engin AYTEKİN
2. SMMM Dural MUTLU
3.  Av. Yavuz CANARSLAN
DİSİPLİN KURULU ASİL 
1.Temel YAZ
2.Resul ÖZDEMİR
3.Caner ÜNAL
DİSİPLİN YEDEK
1.Murat ALKAN
2.Serdar GÜLÇİÇEĞİ
3.Ali YAVUZ