full screen background image

Kartal Sporda Çulsuz Milyoner Kim Tartışması?

433

BAŞKANIM DİYE HAVA ATMASINI BİLİYORLAR.

CHP’li Kartal Belediye Başkanı Dr.Altınok Öz’ün basın yolu ile yaptığı bir açıklama,Kartal Belediyesi ve dolayısı ile CHP Kartal Örgütün kaynayan bir kazan haline getirdi.

Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, Kartal Gazetesi ve Kent 34 Gazetesi’nden Vural Dağtekin’e bazı yöneticileri suçlayıcı açıklamalarda bulundu.

NEYDİ O AÇIKLAMA

CHP’li Kartal Belediye Başkanı açıklamasında “Kartalspor Başkanıyım, yöneticisiyim diye hava atmayı biliyorlardı. O zaman borçlarını da ödeyecekler” diyen Başkan Öz, eşinin de yöneticilik yaptığını hatırlattığımızda “O da kendi payına düşen varsa ödeyecek” dedi.

BAŞKAN ÖZ’DEN ACI İTİRAF…

Açıklamasının devamında CHP li Kartal Belediye Başkanı Dr.Öz “Çok geç kaldık. İlçeye üniversite kurabilirdik. Sanat merkezleri ileride akademiye dönüşebilir. O da bir üniversitenin temelini oluşturabilir. O zaman gençliğe hizmet etmiş olabiliriz. Bu sebeple Kartalspor beni ilgilendirmiyor, beni ilgilendiren stat yapmak, kapalı spor salonu yapmak. Baştan oyuna gelip Kartalspor’a bulaşmasam da bu işlere başlasaydım çok daha iyi olurdu gençler için. O kadar emek verdik. Hala Kartalspor’un 22 milyon borcu var. Sporda her yönetici kendi döneminde artı borçlandığından sorumlu olmazsa birinci lig kulüpleri de bir süre sonra batar”.

PARA ADI ALTINDA KULÜBÜ BORÇLANDIRDILAR…

Öde öde bitmiyor kardeşim. Bunların dönemi hariç kim Kartalspor’a geldiyse nemalandı. Ben bağış verdim sanki kendi vermiş gibi kulübü borçlandırıyorÇulsuz adamların kulübe 1 milyon, 2 milyon kulübe bağış yapması mümkün mü? Küme düştüğü zaman Kartalspor’a verilen para 3 milyon 250 bin lira. Tarsus maçı olduğu zaman yöneticiler ne dedi? Para alamadık dediler değil mi?

CHP’Lİ KARTAL BELEDİYE BAŞKANI HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

Kartalspor eski yöneticilerinden, iş adamı Murat AygünCHP’li Kartal Belediye Başkanı’nın önceki gün bir gazeteye yaptığı açıklamada kendisi hakkında “iftira”da bulunduğu iddiasıyla Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Murat Aygün, Avukatı aracılığı ile Cumhuriyet Baş Savcılığına verdiği dilekçesinde “ Altınok Öz müvekkilim hakkında mütemadiyen iftira suçunu işlemektedir. Yapılan son saldırıda, kendisinin sürekli olarak bu sözleri sarf ettiği bizzat kendi ağzından da itiraf edilmiştir. Murat Aygün hakkında söylenenler gerçeği yansıtmamakta bu sebeple TCK m’267 düzenlenen iftira suçunu teşkil etmektedir.” Denildi.