full screen background image

KİM O CUMHURBAŞKANI ?

Türkiye Cumhuriyeti 24.Genel Kurmay Başkanı Hilmi Özkök‘e ait olduğu sanılan sosyal medya hesabı twitterden yapılan bir açıklama geçmişte Askeri ve Devleti nasıl da babalarının çiftliği gibi kullandıklarını gözler önüne seriyor.

Halkın dişinden tırnağından ayırıp ödediği vergileri hiç bir yasa kural ve utanma duygusu taşımadan har vurup harman savuran, evdeki eşlerinin ve kendi yandaşlarının kişisel arzuları için nasıl da fütursuzca kullandıklarının bir işareti olarak görülmektedir.

Devletin malını kişisel malları gibi, babalarının çiftliği gibi bile değil, âdeta batan geminin malı gibi kullanan şuursuzlar, bu iddia ile öyle görülüyor ki hem devletin malı ile kendi işkembelerini doldururken. Bir yandan da yaptıkları ayak oyunlar ile Peygamber ocağı olarak bildiğimiz askeriyeyi kullanıp hak etmedikleri iktidarları cebren ve hile ile ele geçirdiklerinin bir kanıtı.

HİLMİ ÖZKÖK NE DİYOR?

Sosyal medya hesabı twitterden yaptığı ve Eski Genel Kurmay Başkanı Hilmi Özkök’e ait olduğu sanılan hesaptan bir Cumhurbaşkanının Türk Hava Yollarına ait bir uçağı kendi işkembesini doldurmak üzere Ankara’dan İzmir’e gönderdiği iddia ediliyor.

Bu yazılan yazının ihbar olarak değerlendirilip, Hesap Sn. Özkök’e aitse ve böyle bir durum yaşanmışsa gereğinin mutlaka yapılması gerektiğini düşünüyorum. Adalet herkes içindir.

Hilmi Özkök’e ait olduğu sanılan Sosyal Medya hesabı

 

Hilmi Özkök

Türkiye Cumhuriyeti 24.Genel Kurmay Başkanı