full screen background image

MİLLİ OL MİLLİ DUYGULARA SENDE ORTAK OL!!!

MİLLİ OL MİLİ DUYGULARA SENDE ORTAK OL

Ampute Futbol Milli Takımı, EAFF Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası final maçında İngiltere’yi 2-1 yenerek Avrupa Şampiyonu oldu.

ürkiye Ampute Milli Futbol Takımı, EAFF Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası finalinde İngiltere ile karşı karşıya geldi. Türkiye sahadan son dakika golüyle 2-1 galip ayrıldı.

Ampute Milli Takımımızın futbolcuları Osman Çakmak ve Rahmi Özcan ayağının tozuyla Derin Futbol programının konuğu oldu. Derin Futbola bağlanan Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek Ampute Milli Takımını kutladı ve çift ayaklı A Millilerimizi yenerlerdi dedi.

Gökçek ayrıca Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak Ampute Milli Takımının oyuncularının hepsine 200 bin lira prim vereceğini ifade etti.

HAYDAR GÖKSOY’DAN BAŞKAN ÖZ’E EN MİLLİ TEKLİF

Ampute Milli Takım İngiltere karşısında aldığı galibiyetle alanında Avrupa Şampiyonu oldu. Bu Şampiyonluk tüm ülkede yeniden Milli duyguların kabarmasına ve herkesi ekran başlarına adeta kitledi. Ampute Milli Takım oyuncuları tüm Türkiye’de heyecan yaratırken, bir çok kurum ve kuruluş bu Milli duygulara ortak olmak maksadıyla bir takım desteklerini dile getirdiler.

Bu maksatla Ak Parti Kartal Belediye Meclis üyesi Haydar Göksoy Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklama ile bir ilke daha imza attı. Daha önce Galatasaray Spor Kulübünden, Galatasaraylı olduğu için özel loca satın alan CHP.Li Kartal Belediye Başkanı Dr. Altınok Öz’e Avrupa Şampiyonu olan Ampute Mille Takımına bir çok kurum gibi Kartal Belediyesinin de bizim Milli Kahramanlarımız Ampute Millilerimize bu bütçe döneminde destek olmasını teklif etti.

Ak Parti Kartal Belediye Meclis Üyesi Haydar Göksoy bu teklifini Mecliste dile getireceğini de beyan etti.

SOSYAL MEDYADADA BU TEKLİFE DESTEK YAĞDI

Haydar Göksoy sosyal Medya hesabından yaptığı bu açıklama ile adeta sosyal medyada destek yağmuru yağdı.Takipçilerinden büyük destek alan, ancak bu teklife Kartal Belediyesi Başkanı ve CHP grubundan pek umutlu olmadıklarını dile getiren takipçilerin yan ısıra, bu teklife kimsenin hayır dememesinin,bunun en az Galatasaray Kulübünden alınan locadan çok daha önemli olduğunu dile getirenler de dikkatleri çekti.

#HAYDİ #BAŞKAN #SENDE #MİLLİ #DUYGULARA # ORTAK #OL