full screen background image

SONUNDA BUNU DA YAPTI.HACİZ YOLUYLA SATILDI

CHP’li Kartal Belediye Başkanı Dr Altınok Öz ,Kartal’da iktidara Geldiği günden bugüne hiçbir hizmet üretmediği gibi, Kartal Belediyesi’ni inanılmaz bir borç batağına da sürükledi.

Kartal’da halkın parasını, kartal’ın dışındaki bütün her yere harcamak suretiyle şan ve şöhret peşinde koşan, Kartal belediye başkanı Dr Altınok Öz,şimdi de icra ile satıldığı iddia edilen  makam aracı ile gündeme bomba gibi düştü.

ALACAKLI ARACI ALDIĞI GİBİ,AYNI ŞEKİLDE SATIŞA SUNMUŞ.ARAÇ MÜŞTERİSİNİ BEKLİYOR

Şimdiye kadar defalarca uğramış olduğu İcra ve haciz olaylarının sonunda zevk ve Sefa şaşalı hayatın neticesi olarak borç batağına sürdüğü Kartal Belediyesini icra yoluyla aracını da satılmasına neden olduğu, kendisinin ailesinin ve eşinin özel hayatlarında özel işlerinde kullandığı hart vurup harman savurduğu

YAPTIRDIĞI MATBAA İŞLERİNİN PARASINI ÖDEYEMEYİNCE

Kartal Belediyesi parasıyla basit işlerin dahi parasını ödememek suretiyle uğramış oldu haciz ile kendisinin makam araçlarından bir tanesi olan Mercedes Vito aracı icra yoluyla satıldığı iddia bize ulaştı. Kartal’da özel bir garajda bulunan Mercedes marka Vito aracı 195 000 tl ile ve özellikle,” bir kamunun makam aracı” denilerek hacz edilen ve  satışa çıkartılan Makam aracı,Kartal Belediyesi Dr. Altınok Öz’ün 8 yıllık icraatlerinin karnesi olarak Kartal halkının takdirine sunuyoruz.

HACİZ YOLU İLE SATIŞA SUNULAN ARAÇ,BİR İNTERNET SİTESİNDE SATIŞA SUNULMUŞ DURUMDA.