full screen background image

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ GENÇ KARDEŞLERİMİZ GÜZEL BİR ROPORTAJ

Gazetemiz Ofisini Şeyh Edebali Üniversitesi Halka İlişkiler Bölümü Öğrencileri Araştırma,Geliştirme projeleri kapsamında ziyaret ettiler.

Ziyaretlerinde projeleri kapsamında karşılıklı soru cevap ile bir roportaj gerçekleştirdiler.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi halkla İlişkiler Bölümü son sınıf öğrencisi Büşra Bakkal ve Aynı Ünirvesitenin Büro yönetimi bölümü öğrencilerinden Şefika Akdağ,okudukları bölümlerle alakalı yaptıkları araştırma geliştirme projesi kapsamında Gazeteci ve yazarlarla roportaj yapmak için Yenisöz Gazete irtibat ofisimizi ziyaret ettiler.

Gazatemizin yazarlarından Faruk Şahin ve Gazeteci olarak Müslüm İnan’la çok detaylı ve bir roportaj yapıldı

Sosyal Medya,Halkla ilişkiler ve daha bir çok  konuda öğrencilerin sormuş olduğu sorulara cevap vermeye çalıştık.

Bu güzel ziyaretlerinden dolayı Yeni Söz Gazetesi olarak kendilerine teşekkür ediyoruz,Eğitim hayatlarında başarılar diliyoruz.

IMG_3101

IMG_3102

 
4 thoughts on “ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ GENÇ KARDEŞLERİMİZ GÜZEL BİR ROPORTAJ

  1. Büşra Bakkal

    Biz genç öğrencilere vermiş olduğunuz destek ve yardımlardan dolayı çok teşekkür ederim. Yeni Söz Gazetesi ailesi olarak aktarmış olduğunuz bilgiler, çalışmalar ve samimiyetiniz için, misafirperverliğiniz için, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi olarak teşekkür ediyoruz.Okurunuzun bol olması ve daha da geniş hedef kitlelere ulaşmanızı gönülden diliyoruz..

  2. Şefika Akdağ

    Bilecik Şeyh Edabali Üniversitesi öğrencileri olarak ilk başta kabulunuz, ağırlamanız, destek ve aktarmış olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederiz. Çoğu gazeteden farklı olmanız, het görüşe saygınızdan dolayı tebrik ediyor ve yolunuzun açık olmasını diliyorum..

Comments are closed.