full screen background image

Yunus Fırat Aydın Meclis Üyeliğinden İstifa Etti.

1550

Ak Parti Kartal Belediye Meclis üyesi Yunus Fırat Aydın, Kartal Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Toplantısının Cuma günkü birleşiminde son kez kürsüye çıkarak,Meclis Üyeliği görevinden istifa etti.

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığının gerçekleştirdiği 6.Olağan kongrede İli Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen,Genç Başarılı,Mimar Yunus Fırat Aydın, yaklaşık 4 yıl boyunca sürdürdüğü Belediye Meclis üyeliğinden istifa edere İl Başkanlığındaki vazifesine başladı.

AK Parti İstanbul Çevre, Şehir ve Kültür Birim Başkanlığından sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine getirilen başarılı genç bir Mimar olan Yunus Fırat Aydın görevini Feti Ahmet BALİN’den devralarak görevine başladı.

İLK TEBRİK ZİYARETİ KABUL ETTİ.

Mimar Yunus Fırat Aydın’ın Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevini devralmasından hemen sonra ilk tebrik ziyareti, Ak Parti Kartal İlçesi Önceki Dönem Kadın Kolları Başkanı Zerrin Armutçu ve Songül Güneş ile Meclis Üyesi Filiz Elibol Dereci ,Yeşilay Karyal Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Eray Işık ziyaret etti.

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Müslüm Inan ve Zerrin Armutcu dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, sakal ve iç mekan